Search
Close this search box.

گواهینامه سه گانه – کیفیت، ایمنی و محیط زیست

تیم HSEQ در همکار گیربکس آسیا مفتخر است که اعلام کند که ما درحال حاضر، دارای سه استاندارد بین المللی تا سال 1404/ 2025 به شرح زیر هستیم:

  • ISO 9001 – کیفیت
  • ISO 45001 – امنیت
  • ISO 14001 – محیط­ زیست 

خط‌مشی تجاری HSEQ

خط­‌مشی تجاری HSEQ همکار گیربکس آسیا را از اینجا می­توانید مطالعه کنید.

برنامه‌­ریزی و هدف­‌گذاری همکار گیربکس آسیا تماماً در مورد «افزایش چرخه عمر با ساخت اصولی و تعمیرات اساسی و بهبود کیفیت قطعات» است.

سلامت و امنیت

مدیران همکار گیربکس آسیا و مدیریت آن متعهد به تضمین سلامت و ایمنی افرادی هستند که با شرکت کار می­کنند. این افراد شامل پیمانکاران، شرکای تجاری، مشاوران و سایر ذینفعان شرکت ما می­شود که عملکرد ما بر آنها تأثیر می­گذارد.

سیستم جدید مدیریت ما به طور مستقل گواهینامه ISO 45001 را دریافت کرده است و نقش مهمی در شناسایی خطرات، توسعه کنترل‌ها و ارتباط آن‌ها با همه طرف‌های ذینفع ایفا می‌کند. همکارگیربکس برای مشاوره در رابطه با مسائل ایمنی و بهداشت، از طریق جلسات منظم ایمنی، تعاملات ایمنی و مشاهدات مبتنی بر وظایف پرسنل، ارزش قائل است. همه اینها بخشی جدایی ناپذیر از سیستم مدیریت یکپارچه (IMS) را تشکیل می­دهند و در موفقیت آن نقش اساسی دارند. برنامه های ایمنی شامل آموزش برای همه کارگران، آموزش ویژه برای کسانی که در تیم­های تعاملات داخلی درگیر هستند، برنامه های شناسایی برای دستیابی به ایمنی و بسیاری از ابتکارات است که تمرکز نیروی کار ما را بر بهبود مستمر ایمنی نگه می­دارد.

در نهایت، تمام افرادی که در خانواده همکارگیربکس کار می­کنند، کسانی هستند که در ایمنی، تفاوت ایجاد می­کنند.

محیط­‌زیست

همکارگیربکس متعهد به حفاظت از محیط­زیستی است که در آن زندگی و فعالیت می­کنیم و تلاش می­کنیم تا اثرات منفی کاری را که انجام می­دهیم، به حداقل برسانیم.

مدیریت زیست­‌محیطی در تمام جنبه‌های عملیات همکارگیربکس ادغام شده است. فعالیت‌ها مطابق با قوانین قابل اجرا، شرایط تأییدیه‌­ها، تعهدات و سیستم مدیریت یکپارچه (IMS) انجام می‌شوند تا اطمینان حاصل شود که انطباق با اصول در سرتاسر تجارت همکارگیربکس حفظ و نظارت می‌شود.

این سیستم به طور مستقل دارای گواهینامه ISO 14001 برای دستیابی به توسعه پایدار و بهبود مستمر است. تمام عناصر IMS ما بر محیط­‌زیست متمرکز هستند.

دایره­ ارتباطات ما

همکارگیربکس آسیا متعهد به ایجاد روابط قوی و محترمانه با همه ذینفعان و جوامع اطراف کسب و کار عملیاتی همکارگیربکس است تا از موفقیت اقتصادی و یک رابطه طولانی خوب که به نفع همه طرف‌ها باشد، اطمینان حاصل کند.

همکارگیربکس مسئولیت اجتماعی خود را در راستای ارتباط کاری با همه ذینفعان در جامعه، که ممکن است از فعالیت­‌های همکارگیربکس منتفع بشوند، می‌­پذیرد و به برقراری ارتباط با ساکنان محلی ادامه خواهد داد.

همکارگیربکس مزایای مهم و پایدار اجتماعی-اقتصادی را که حضور ما در جامعه می‌­تواند به همراه داشته باشد، تشخیص می‌­دهد.

همکارگیربکس به دنبال تعامل با تامین‌­کنندگان، پیمانکاران محلی و مشارکت فعال در گروه های تجاری منطقه‌ه­ای و اتاق­‌های بازرگانی است. ما علاوه بر ارائه فرصت‌های شغلی محلی، بر ایجاد تفاوت از طریق مشارکت، حمایت مالی و کمک‌های مالی متمرکز هستیم. ما مجموعه‌ای از استراتژی‌ها را با تمرکز بر مسئولیت اجتماعی، مدیریت میراث فرهنگی و مشارکت ذینفعان اجرا می­‌کنیم.